Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Atayurt Mahallemizde esnaflarımızı ziyaret ederek talep ve sıkıntılarını dinledik. Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızın yanında olmaya, onların talep ve fikirleri doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz’ dedi.

Belediye tarafından mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek, esnaf ve vatandaşlarında fikirlerini alan Başkan Mustafa Turgut, Atayurt’ta esnafların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Turgut’a teşekkür eden vatandaşlar, “Mahallemizin eksiklikleri bir bir çözülüyor. Taleplerimizi ve sıkıntılarımızı istediğimiz anda başkanımıza ulaştırabiliyoruz. Mahallemiz ile ilgili taleplerimize duyarlılık gösteriliyor ve kısa sürede yerine getiriliyor. Biz mahalle sakinleri olarak belediyemizin çalışmalarından memnunuz ve bundan sonra da güzel çalışmaların devam edeceğine inanıyor, başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz“

“KALICI VE DOĞRU HİZMETLER VERMEK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ”

Hizmetlerden duyulan memnuniyetin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Başkan Mustafa Turgut, “Halkımıza hizmet etmek için göreve geldik ve bunun için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Halkımızın memnuniyeti, mutluluğu bizim de memnuniyetimiz ve mutluluğumuz. Bu ziyaretler de bizleri onurlandırıyor, gururlandırıyor. Kapımız her zaman sizlere ve tüm halkımıza açık. Sizlerin talepleri, bizim hizmet kalitemizi de, hizmet şevkimizi de artırıyor. Kaynaklarımızı akılcı kullanarak, kalıcı ve doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her geçen gün, halkımız için daha yaşanabilir bir Silifke’yi hedefliyoruz. “ dedi.

“MAHALLELERİMİZİN EKSİKLİKLERİNİ GİDERİYORUZ”

“Göreve geldiğimiz günden itibaren elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza hizmet etmeye, halkımızın güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyoruz” diyerek açıklamasına devam eden Başkan Turgut, “Bizlere güvenenleri mahcup etmemek için gece gündüz büyük bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımızla beraberiz. Onlarla sık sık görüşerek mahallelerimizin taleplerini yerine getiriyoruz. Tabii ki çalışmalarımızda eksiklerimiz olabilir. Vatandaşlarımızla birebir istişare içerisinde bu eksiklikleri de çözüme kavuşturacağız. Kentimizin 88 mahallesini güzelleştirip, kalıcı hizmetler sunmaya gayret göstereceğiz”