Manuş Baba Silifke’de muhteşem bir konser verdi!

Kendine özgü tarzı ile yaptığı cover ve single çalışmalarıyla çok sevilen Manuş Baba, 45. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalinin ilk gecesinde hayranlarıyla buluştu.

‘Eteği Belinde ve Haberin Var mı’ ile müzik dünyasına damgasını vuran ve hemen hemen her şarkısı büyük beğeni toplayan Manuş Baba, Silifkelilere verdiği konseriyle muhteşem bir performans sergiledi.

Manuş Baba, Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalinin ilk gecesinde sevenleriyle buluştu. Konser alanını hınca hınç dolduran müzikseverler, gece boyunca tüm şarkılara hep birlikte eşlik etti.

"SAHNEDE VE SİZ SICAK SİLİFKELİLERLE OLMAK ÇOK GÜZEL!"

Silifke’de konser vermekten çok büyük mutluluk duyduğunu belirten Manuş Baba, “45. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalimiz kutlu olsun. Burada ve Silifke’nin siz sıcak insanlarıyla bir araya gelmek çok güzel. Bizleri buluşturan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Turgut’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Manuş Baba, konser alanını saatler öncesinde dolduran hayranlarına ilk albümünden bu yana en sevilen şarkılarını seslendirdi. Sanatçı Manuş Baba’ya konser sonrası Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut tarafından çiçek ve plaket takdim edildi.