Silifke Belediyesi, Sabak ve Müsait’te asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor

Asfaltlama çalışmalarını Sabak ve Müsait mahallelerinde sürdüren Silifke Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepleri de anında değerlendiriyor. Asfalt ekibi, kimi zaman ilçenin farklı bölgelerinde su, elektrik ve alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda da bakım ve onarım yaparak, olası kazaların önüne geçiyor.

‘2018’DE YOĞUN BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDEYİZ’

Asfaltlama çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Her mahallemizin aciliyet duyduğu eksiklikleri bir bir tamamlamaya ve sırasıyla asfalt yol yapımını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Mahallelerimizde gördüğümüz memnuniyet bizi mutlu ediyor. 2 grup olarak çalışan asfalt ekibimiz geç saatlere kadar mesai yaparak, kısa sürede her mahallemizde çalışmalarını sürdürecekler. Merkez ve kırsal mahallelerimizde havaların sıcak gitmesiyle asfaltlama çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. 2018 yılı hizmet çalışmalarımızın yoğun olarak devam edeceği bir yıl olacak. Merkez mahallelerimizle birlikte eskiden köy olan şimdi mahalle statüsüne geçen yerlere de hızlı bir şekilde hizmetlerimizi götürüyoruz ve götürmeye de devam edeceğiz”

MAHALLE SAKİNLERİNDEN ASFALT TEŞEKKÜRÜ

Mahalle merkezi ve ara sokaklarda yapılan asfalt çalışmalarının kendilerini çok memnun ettiğini belirten vatandaşlar; “Mahallemizin uzun zamandır bozuk olan yolları belediye başkanımızın talimatıyla başlatılan çalışmalar neticesinde yapıldı. Vatandaşlarımızı kışın çamurdan yazın tozdan kurtardığı için mahalle sakinlerimiz adına kendisine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Mahallemizin park, sosyal alan ve yol eksikliklerini bir bir tamamlayan başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştular.