Başkan Turgut’tan Saadet Partisi’ne iade-i ziyaret

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Saadet Partisi İlçe yönetimine iade-i ziyarette bulunarak, Başkan Şaban Uysal ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Kente ve güncel konulara ilişkin sohbetlerin yapıldığı ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Saadet Partisi İlçe Başkanı Şaban Uysal, ‘Göreve geldiğimiz andan itibaren yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bu görevimizi sonuna kadar hak ettiği şekilde yerine getireceğiz. En iyi şekilde götüreceğimize de inanıyorum. İyi bir kadromuz var. Hepsi pırıl pırıl çalışkan ve dürüst bir kişiliğe sahip. Üzerimize düşen bir sorumlulukta her zaman ülkemiz ve kentimiz için görev almaya hazırız. Hizmetlerinizde başarılar diliyoruz’ dedi.

‘KENTİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN BARIŞ VE HUZUR TEMENNİSİNDE BULUNDUK’

Başkan Mustafa Turgut, “Kentimizde çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi yönetimine iade-i ziyarette bulunduk. Bu tür ziyaretleri, demokrasimizin kalitesi, sorunların tartışılması ve değişik görüşlerin karşılıklı taraflara aktarılması açısından son derece değerli ve yararlı görüyoruz. Bu güzel ziyarette de ilçemiz hakkında fikir alışverişinde bulunarak, neler yapılabileceği konusunda sohbetler yaptık. Silifke Belediyesi olarak her zaman ülkemiz ile kentimiz için barış ve huzur temennisinde bulunduk. Silifke’miz için her konuda halkımızın çıkarlarını, beklentilerini ve taleplerini göz önünde tuttuk. Birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız bu güzelim kenti hak ettiği konuma getirmenin gayretini gösteriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden itibaren de Silifke’de bir taş üstüne taş koyan herkese teşekkür ediyor, şahsınıza ve yönetiminize başarılar diliyoruz ’dedi.