Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut,  “Sizlerin başarısı belediyemizin başarısıdır. Özverili çalışmalarınızla belediyemiz her geçen gün daha güzel hizmetlere imza atacaktır. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Silifke’ye personelleriyle birlikte hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Kentimizi hak ettiği duruma emin adımlarla taşımaya devam ediyoruz. Yürüttüğümüz tüm çalışmaları, halkımızın istekleri doğrultusunda ve şehrimizin geleceği için yapıyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını bir an önce çözüme kavuşturmaktır. Hiçbir mahallemiz ve sokağımız hizmetten yoksun bırakılmayacak. Halkımızın yapılan hizmetlere sahip çıkması, ilçemize sosyal belediyeciliğin getirilmesi açısından sevindirici bir olay. Bir istek ve şikâyetinizde Başkanlık makamının kapısı vatandaşlarımıza açık olduğu kadar sizler içinde sonuna kadar açıktır. Bizler kurum olarak bir aile ve bir ekibiz. Birimizin üzüntüsü hepimizin üzüntüsü, birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğudur. Siz değerli personelimizin azimli ve gayretli çalışması sayesinde Silifke'mizi daha yaşanılası bir ilçe yapacağız" dedi.

BAŞKAN TURGUT, “SİLİFKE’YE KALICI ESERLER BIRAKMAK İÇİN BURADAYIZ”

2017 yılı içerisinde Silifke’ye başarılı ve kalıcı hizmetler gerçekleştirdiklerini vurgulayan Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Yeni yılda birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, ilçemize daha güzel ve daha modern hizmetler kazandırmanın gayretini göstereceğiz. Bu yıl da çok önemli ve yapılamaz denilen projeleri hayata geçirdik. Geleceğe hızla yürüyen şehrimizin daha da gelişmesi, güzelleşmesi ve daha yaşanılabilir bir hale gelmesi için hep birlikte ileriye doğru yürüdük ve yürümeye devam ediyoruz. Takımın aklı, hiç kuşkusuz takımda ki bireylerin aklından daha büyüktür. Çünkü biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin bireylerinin her birinin ayrı ayrı fikirleri var. Başarı için planlı çalışma, maddi imkân ve nitelikli insan gereklidir. Fakat tüm bunların yanında en önemlisi ise ekip ruhudur. Ekip ruhu yoksa başarıdan bahsetmenin mümkün olmadığını düşünüyorum”

PERSONELLERDEN BAŞKAN TURGUT’A TEŞEKKÜR

Başkan Turgut’a teşekkür eden belediye personelleri ise "Başkanımızdan ve hizmetlerinden çok memnunuz. Başkanımızla görev yapmak bizleri mutlu ediyor. Kendisi de bir doktor olduğu için bizlerle yakından ilgileniyor. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda çok hassas. Taleplerimizi ve sıkıntılarımızı istediğimiz anda iletebiliyoruz. Başkanımız ve ekibi de bu taleplerimizi hiçbir sıkıntı yaşanmadan çözüme kavuşturuyorlar. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştular.