MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Başkanı Akar Tülücü, Silifke Temsilci Zahir Okdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u makamında ziyaret ederek, asansörlerin Yıllık Periyodik Kontrolü için protokol imzaladı.

MMO Mersin Şube Başkanı Akar Tülücü, şube faaliyetlerinden ve çalışma programlarından bahsederek kentimiz, halkımız ve meslektaşları adına başarılı çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediğini dile getirdi. Tülücü, “Bu kapsamda belediyelerimizle karşılıklı işbirliği içerisinde kentimizdeki tüm asansörlerin kontrollerinin yapılması konusunda protokoller imzalıyoruz ve kamu yararı için en iyi ve etkin şekilde kontrolleri gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımızı ilçe temsilciliklerimizle başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ise Makina Mühendisleri Odasının Asansör Kontrolleri konusunda uzmanlık ve özveri ile çalışmalarını gerçekleştireceğine inandığını dile getirerek, “Kentimiz, vatandaşlarımız ve belediyemiz için hayırlı olsun” dedi.